Честито на Паола!ПЪРВО МЯСТО ЗА ТАЛАНТЛИВАТА НИ УЧЕНИЧКА ПАОЛА АСЕНОВА ОТ 4 КЛАС в конкурса за рисунка „ДА ЗАПАЗИМ ДЕЦАТА НА ПЪТЯ“ – 2026 г., организиран от МОН, МВР, ГД „Национална полиция“, Национален дворец на децата, СБА и БЧК.На 13.05.2026г. на тържествена церемония по награждаване, състояла се в град Ботевград, Паола бе наградена за ПЪРВОТО СИ МЯСТО с медал и диплом за своя художествен талант.
Поздравления! Гордеем се с теб, скъпа Паола!
Първо място в конкурса за детска рисунка „Да запазим децата на пътя – 2026“




